Brykiet Power Flame Nestro Classic

CHARAKTERYSTYKA BRYKIETU DRZEWNEGO
Brykiet drzewny Power Flame NESTRO to wysokiej klasy biopaliwo wyprodukowane wyłącznie z trociny iglastej sosny syberyjskiej. Jest to aktualnie najlepsze dostępne drewno na rynku, które sprawdza się do produkcji brykietu drzewnego. Jego ogromną zaletą bez wątpienia jest stała temperatura spalania.

BRYKIET DRZEWNY POWER FLAME NESTRO
To przypominająca walce, naturalnie sprasowana trocina, która wyróżnia się niską wilgotnością resztkową na poziomie nie większym niż 10% oraz wysokim stopniem sprasowania. Dzięki temu możemy zawdzięczać świetną wartość opałową (18 MJ/kg) oraz wręcz marginalną zawartość popiołu (nie więcej niż 1,3%).

DOSKONAŁE BIOPALIWO BEZ ŻADNYCH DODATKÓW
Brykiet Power Flame Nestro został wyprodukowany w 100% z trociny sosnowej, bez dodatku żadnych chemicznych ulepszaczy oraz lepiszczy. Dzięki temu spalamy wyłącznie naturalny produkt, który nie emituje do atmosfery zanieczyszczeń. Co za tym idzie, możemy oddychać świeżym, czystym powietrzem, z kolei pozostały popiół wykorzystać jako naturalny nawóz ogrodniczy.

WYSYŁKA
Wysyłka jest bezpłatna do 24 palet (Jednej pełnej ciężarówki). W przypadku zamówienia większego prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnej oferty. Dostarczamy nasz brykiet na terenie całej Polski zgodnie z europejskimi zasadami transportu, ładunek pełny: 24 palety/ciężarówkę.

WYGODNA FORMA PAKOWANIA
Wybierając brykiet drzewny powinniśmy zwracać uwagę głównie na jego jakość. W przypadku brykietu Power Flame Nestro Classic, mamy pewność, że będzie on pozbawiony zanieczyszczeń i substancji dodatkowych w formie kleju czy farby. Istotny jest jednak także proces pakowania. W tym przypadku towar otrzymujemy w wygodnych i łatwych do przechowywania 10 kilogramowych kartonach, które pakowane są na jednej palecie, o wadze 990 kg.


Dodał getso
 w dniu 03-04-2023
Opublikowano w kategorii